Kopernikus Oleśnica

Powstające osiedle Kopernikus to zespół trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Mikołaja Kopernika w Oleśnicy.

zobacz stronę www inwestycji

Kopernikus Oleśnica - mieszkania od dewelopera

Powstające osiedle Kopernikus to zespół trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ul. Mikołaja Kopernika w Oleśnicy.

Budynki zaprojektowano jako pięciokondygnacyjne, niepodpiwniczone z windą i z ostatnią kondygnacją w formie poddasza użytkowego. W każdym będzie się znajdować 37 mieszkań. Na terenie objętym inwestycją zaplanowano również niezbędną infrastrukturę techniczną w postaci parkingów naziemnych (167 miejsc postojowych w tym trzy dla osób z niepełnosprawnościami), miejsc gromadzenia odpadów, przestrzeni rekreacyjnej, terenów zielonych oraz placu zabaw.

Jako pierwszy realizowany jest budynek B i obejmuje budowę:

  • 9 mieszkań dwupokojowych od 43,29 m2 do 47,81 m2;
  • 27 mieszkań trzypokojowych od 52,90 m2 do 70,48 m2,
    w tym lokale z łazienką z oknem, garderobami czy osobną kuchnią i jedno mieszkanie z dwiema łazienkami i dwiema garderobami;
  • 1 mieszkanie czteropokojowe 94,86 m2 z dwoma garderobami.

Wszystkie mieszkania na parterze będą posiadały tarasy z kostki betonowej i ogródki oraz rolety zewnętrzne, natomiast wszystkie lokale na wyższych kondygnacjach będą miały balkony. Dodatkowo w każdym lokalu mieszkalnym w łazience będzie ogrzewanie podłogowe w standardzie.

Inwestor zapewnia, że jego ofertę wyróżnia standard wykończenia, trwałość konstrukcji i wysoka jakość wykonanych prac, poparta wieloletnim doświadczeniem.

Osoby z niepełnosprawnościami mogą liczyć na udogodnienia takie jak wejście do budynku dostępne z chodnika o spadku nieprzekraczającym 5%, odpowiednią szerokość przedsionka, klatki schodowej i korytarzy, dźwigi osobowe z kabinami dostosowanymi do wózków inwalidzkich. Ponadto w każdym budynku na parterze zaprojektowano po jednym mieszkaniu szczególnie dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zmiany w aranżacji*

Deweloper wyraża zgodę na wprowadzanie indywidualnych zmian w aranżacji mieszkania takich jak układ ścianek działowych, rozmieszczanie instalacji elektrycznej, wod-kan czy ogrzewania, które zgłoszone na odpowiednim etapie w większości są bezpłatne, pozostałe, takie jak montaż klimatyzacji, ogrzewania podłogowego czy rolet zewnętrznych na kondygnacjach 2-5 będą wyceniane indywidualnie.

Formalności kredytowe.

Dla osób chcących skorzystać z kredytu hipotecznego, deweloper przygotował ofertę wszystkich wiodących banków. Doradca kompletuje i wypełnia wszelkie wymagane dokumenty. Pomoc w uzyskaniu finansowania jest bezpłatna i znacznie usprawnia cały proces oszczędzając kupującym sporo czasu. Dodatkowym atutem jest mobilność konsultanta.

Realizacja budynku B zakończy się 30-05-2023r.

image
image
image
image
image